KONST / Litografier / Litografi 7986191
nr 798 6191
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Litografi, Yrjö Edelmann (f. 1941), 1/150, signerad, motivets mått: 60x86
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 december 2012
kl 18:09:52
17/12 18:04:52
17/12 18:06:05
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann